Krystyna Suszynska
  Wybory samorządowe 2014 - Nietypowe spotkanie

Krystyna Suszyńska - Muzeum Wsi Radomskiej
Krystyna Suszyńska - Muzeum Wsi Radomskiej
Krystyna Suszyńska - Muzeum Wsi Radomskiej
Krystyna Suszyńska - Muzeum Wsi Radomskiej

W dniu 7 września 2014 r. w nietypowy sposób zorganizowane zostało spotkanie integracyjne członków Partii Demokratycznej demokraci.pl oraz Stowarzyszenia Wolny Radom. Korzystając ze sprzyjającej aury, spontanicznie wybraliśmy sie wspólnie na XVI Święto Chleba zorganizowane w Muzeum Wsi Radomskiej. Prezentuję obok kilka wykonanych tego dnia fotografii.

Spotkanie stanowiło okazję do wzajemnego poznania się, chociaż wykorzystaliśmy je także i w inny sposób. Dyskutując na temat założeń programowych Stowarzyszenia "Wolny Radom" oraz analizując zaniechania obecnego systemu sprawowania władzy, rozdawaliśmy jednocześnie na parkingu przyjeżdżającym na imprezę radomianom ulotki promujące cele stowarzyszenia.

Na fotografii obok, wspólnie z Agnieszką Jarosz, Przewodniczącą Zarządu Stowarzyszenia "Wolny Radom" pozujemy do zdjęcia właśnie podczas tej czynności.

Uwolniwszy sie w końcu od przyniesionych materiałów propagandowych, mogliśmy skosztować dostępnych na imprezie wypieków. Nie na długo udało się nam jednak zachować anonimowość.

Raz po raz byliśmy indagowani o bliższe informacje przez obecnych na imprezie radomian, którzy widzieli nasze działania na parkingu. W trakcie tych, niejednokrotnie szalenie inspirujących spotkań, przekonaliśmy się, że rozpoznawalność stowarzyszenia jest znacznie większa, niż moglibyśmy przypuszczać.

 
874104      Krystyna Suszyńska
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!