Krystyna Suszynska
  Wybory samorządowe 2014 - Debata w KST Łaźnia

 
W dniu 3 września odbyła się pierwsza debata kandydatów na prezydenta miasta Radomia.

Radom był miastem w którym rozgłośnia radiowa TOK FM rozpoczęła cykl debat prezydenckich organizowanych w całym kraju w ramach projektu "Usłysz swoje miasto". Debata odbyła się w Klubie Środowisk Twórczych "Łaźnia".


Oprócz mnie uczestnikami debaty byli panowie:
(od lewej)
  - poseł Radosław Witkowski z PO
  - Wojciech Bernat z SLD
  - Krzysztof Ferensztajn z PSL

Debatę prowadziła redaktor Agata Kowalska wspólnie z Tomaszem Dybalskim z radomskiej Gazety Wyborczej. Na spotkanie nie przybył Prezydent Radomia Andrzej Kosztowniak. Jego zapowiedziana nieobecność pociągnęła za sobą zaskakującą rezygnację z udziału w debacie posłanki Marzeny Wróbel.


Debatując w tak okrojonym składzie nie mieliśmy okazji poznać poglądów dwojga naszych konkurentów na omawiane kwestie. Nie było to wielką stratą, natomiast podczas całego spotkania kołatało się w mojej głowie natrętne, choć nie wypowiedziane pytanie:

- Czy celem takich imprez powinna być autentyczna interakcja z wyborcami czy też na chłodno kalkulowana budowa kapitału politycznego ?
Obok zamieszczam kilka fotografii wykonanych podczas trwania imprezy.

Ważnym elementem spotkania w Klubie Srodowisk Twórczych był bezpośredni kontakt z wyborcami. Mielismy okazję odpowiadać na padające z sali pytania. Ze względu na ograniczony czas nie miałam jednak możliwości ustosunkować się do wszystkich - także tych otrzymanych w formie pisemnej.

Na te, które wtedy nie padły, chętnie odpowiem w drodze bezpośredniej korespondencji z Państwem.

Debata w Łaźni - Radom
 
 
Uczestnicy debaty
 
 
Prowadzący debatę
 
 
Krystyna Suszyńska
 
 
Krystyna Suszyńska
 
 
Krystyna Suszyńska
 
 
Krystyna Suszyńska

 
874098      Krystyna Suszyńska
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!