Krystyna Suszynska
  Galeria fotografii osobistych

Janusz Onyszkiewicz w przerwie debaty "Idee liberalno-demokratyczne w Europie i w Polsce".
30 październik 2012 r. Z profesorem Leszkiem Balcerowiczem w przerwie konferencji "Liberalna polityka społeczna" zorganizowanej przez Liberté! oraz Fundację im. Friedricha Naumanna. Profesor Balcerowicz występując w roli przewodniczącego Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju wygłosił referat „Dlaczego państwo zawodzi ?".
Zamek Ujazdowski w Warszawie - zakończenie referendum akcesyjnego do UE (czerwiec 2003 rok). Gratulowaliśmy sobie z premierem Tadeuszem Mazowieckim wejścia do Unii Europejskiej.
Podczas spotkania z Andrzejem Wajdą w Warszawie.
Spotkanie z Tomaszem Jastrunem, dziennikarzem i krytykiem literackim, po debacie o przyszłości liberalizmu "Idee liberalno-demokratyczne w Europie i w Polsce", która odbyła się w warszawskim hotelu Radison Blue w dniach 31 maj - 1 czerwiec 2013 r.
Oficjalne wypowiedzi uczestników debaty znajdowały swój dalszy ciąg w kuluarach. Z koleżanką Ewą Hołuszko w przerwie obad.
Rozpoczęcie konferencji "Kobieto dodam Ci skrzydeł" w Radomiu.
Z uczestniczkami konferencji "Kobieto dodam Ci skrzydeł" dotyczącej sytuacji kobiety na rynku pracy. Konferencja poświęcona przedsiębiorczości kobiet finansowana była przez Instytut dr. Ireny Eris. 10 grudnia 2009 roku - budynek NOT w Radomiu.
Warszawa 2009. Krystyna Suszyńska wśród uczestniczących w pierwszym Kongresie Kobiet radomianek. Impulsem do zorganizowania Kongresu były obchody dwudziestolecia transformacji gospodarczej w Polsce.
W czasie rozmowy z ówczesną szefową Partii Demokratycznej Brygidą Kuźniak
Na kongresie Partii Demokratycznej w styczniu 2009 z profesorem Jerzym Hausnerem.
Z profesorem Tomaszem Nałęczem o dylematach polskiej polityki ostatniego dwudziestolecia:
-Panie profesorze, wawrzyn czy błoto...?
Optymizm wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Janusza Onyszkiewicza udziela się wszystkim. Tak było także po zakończeniu konwencji Centrolewicy "Porozumienie dla Przyszłości", inicjatywy środowisk centrolewicowych stworzonej przez Socjaldemokrację Polską, Partię Demokratyczną i Zielonych 2004. Przyszłość miała dopiero pokazać, że w wyborach 7 czerwca 2009 "Porozumienie dla Przyszłości" nie przekroczyło progu wyborczego i nie uzyskało mandatów w Parlamencie Europejskim, zajmując jednak 5 miejsce (najwyższe spośród komitetów, które nie przekroczyły progu wyborczego).
Szefowe Regionów Partii Demokratycznej: Teresa Piwnik i Krystyna Suszyńska podczas spotkania z eurodeputowanym Andrzejem Wielowieyskim
"Pożegnanie z bronią" na radomskim lotnisku (2012 rok). Powstały jeszcze w 1927 roku obiekt wojskowy, po przeszło 80 latach funkcjonowania w służbie szkolenia pilotów wojskowych zmienia swój charakter na cywilny port lotniczy Radom - Sadków.
Celność... decyzji ? Miejmy nadzieję, że tak. Opinie na temat możliwości, szans ale także zagrożeń jakie niesie za sobą decyzja o utworzeniu cywilnego portu lotniczego, są podzielone.
Po spotkaniu Rafała Ziemkiewicza, dziennikarza, publicysty, komentatora politycznego i ekonomicznego z czytelnikami. Resursa Obywatelska w Radomiu.
Na spacerze ze swoim ulubieńcem Ozzim - potężnym owczarkiem niemieckim.
W swoim sklepie BUDOWLANIEC.

 
874063      Krystyna Suszyńska
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!